Kurmių ir pelių naikinimo aparatas MAUKI GX200
 • Galingas ir labai patikimas kurmių ir pelėnų naikinimo prietaisas MAUKI GX200 padės išnaikinti kenkėjus Jūsų kieme. Tai ypač efektyvus ir saugus augintiniams (katėms, šunims) naikinimo metodas.

  Tvirtas ir patogus karutis cinkuotas karštu būdu, turi dūmų gaubtą ir zondą. Naujausios technologijos 5,5 AG HONDA variklis generuoja anglies monoksidą per urvo angą aukštu slėgiu paskleidžia po visą urvų sistemą.

   Veikimo principas

  Benzino ir dyzelino mišinys įsiurbiamas benzino siurbliu, po to jis tiksliai dozuojamas ir yra įpurškiamas į specialų duslintuvą ir ten išgarinamas. Tada šie garai- dūmai per lanksčią metalinę žarnelę ir gaubtą yra nuvedami į pavarų sistemą.Variklio generuojamas aukštas slėgis greitai paskirsto dūmų mišinį, o esantis deguonis yra išspaudžiamas iš urvų sistemos. Todėl kenkėjai neturi jokių šansų pasprukti. Jų kvėpavimo takai yra paralyžiuojami per kelias sekundes. To pasekmė - greita ir neskausminga mirtis. Jei negyvą pelę suės katė ar plėšrus paukštis, antrinio apsinuodijimo grėsmės nėra.

  100% efektyvumas

   95 benzino sąnaudos 0,9 l/h, Bako talpa 3,6 l

  Dūmų generatoriaus kuro mišinio sąnaudos 2,5 l/h, Bako talpa 10 l

  Matmenys: 126 x 59 x 64 cm

  Svoris 37 kg

  Svarbu:

   Užvedus prietaisą būtina palaukti 5-7 min. kol sušils dūmų generatorius. Ir tik tuomet jungti dūmų generavimą. Kitu atveju per metalinę žarną gali tekėti kuro mišinys.

Būsime dėkingi už JŪSŲ atsiliepimą!
Rekomenduojami įrankiai